Bölgesel İncelme

Günümüzde tıp alanında ilerleyen teknoloji sayesinde bölgesel incelme konusunda kendini ispatlamış markaların tıbbi ürünlerini kullanarak sağlıklı bir şekilde zayıflamanızı sağlıyoruz.
Velashape, LipoCryo, Power Plate, G5 ve Elektro Terapi cihazları kullanarak diyet programınıza ek olarak bölgesel inceleme seansları uygulanarak en kısa sürede ideal kilo ve ölçülere sahip olmanız sağlanmaktadır.
Selülit Azalması ve İncelmede Cerrahi Müdahale Gerektirmeyen Çözümler
Velashape, Bi-Polar Radyo Frekansı (RF), Kızıl Ötesi enerjisi, negatif basınç ve doku manipülasyonu etkilerini içeren devrim niteliğindeki elos teknolojisine sahip bir cihazdır. Kızıl ötesi ve RF enerjilerinin sinerjik kombinasyonu cildi ısıtarak oksijenin hücre içi difüsyonunu arttırır. Vakum ve özel olarak tasarlanmış silindirleriyle cildi manipüle ederek güvenli ve etkin enerji aktarımını sağlar. Bütün bunların sonucunda, yağ metabolizmasının hızı artar   (lipoliz), lenfatik drenaj hızlanır ve yağ hücrelerinin boyutunda küçülme gerçekleşir.
Sonuç:   Uygulama yapılan vücut bölgesinde çapta küçülme ve cilt yüzeyinde daha düzgün, sıkı ve pürüzsüz bir görünüm.
Selülit Azaltan Cihazlar Sınıfında İlk FDA Onayı
Bölgesel incelmede FDA* onayı
Selülit azaltan cihazlar kategorisinde
Class II sınıfında FDA onayı
Görünür sonuçlar için 4 – 6 seans protokolü
En iyi sonuçlar için elos teknolojisi
Karın, kalça veya uyluklarda
30 dakikadan az seans süresi
Adiposilerin yağ yakım hızını uyarma
Yüzde cilt sıkılaştırması ve kırışıklık uygulamaları
Bilimsel Olarak Kanıtlanmış Sonuçlar
Son yapılan çalışmalardan** birisinin sonuçları göstermiştir ki:
• Uyluk çapında ortalama yaklaşık 2 cm küçülme gerçekleşmiş
• Hastaların çoğu tedavi sırasında veya sonrasında hiçbir rahatsızlıktan şikayetçi olmamışlardır.
Dünya üzerindeki 20 yaşını geçen kadınların % 80’inin selülit problemi yaşadığı tahmin ediliyor. Bir endüstri analizi sonuçlarına göre 2005 yılında 14 milyon uygulama olan vücut şekillendirme işlemlerinin, 2010 yılında 33 milyon uygulamaya çıkacağını öngörüyor. Velashape vücut uygulamaları için bu büyüyen talebe, çapta küçülme ve selülit giderme de dahil olmak üzere bir çok konuda olumlu cevaplar veriyor.
Velashape derin dokularda ve cildin üst tabakalarında etki göstererek, yağ tabakalarında incelme, çapta ölçülebilir küçülmeler ve selülitte azalma imkanı sunuyor. Bu çok kolay, cerrahi olmayan, kısa süreli ve yüksek konforlu uygulamalar; uygulamaya  katılan kişilerde yumuşak, sıcak bir masaj yapılıyormuş hissi uyandırıyor. VelaShape’in güvenli, cerrahi olmayan çözümüyle, mevcut vücut şekillendirme işlem taleplerini rahat ve güvenli olan elos teknolojisi ile karşılayınız.
* FDA, ABD’nin Sağlık Bakanlığına bağlı gıda, diyet eklentileri, ilaç, biolojik medical ürünler, kan ürünleri, medikal araçlar, radyasyon yayan aletler, veteriner aletleri ve kozmetiklerden sorumlu bürosu, “Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi” olarak bilinir.
** Dr. Tess Mauricio ve Dr. Gerr Boey tarafından yapılmış olan çapta küçülme çalışması.